Polish Docs Translation || Polskie Sponge Docs - dyskusja translatorów

Witajcie!

Postanowiłem założyć tutaj także temat o naszym języku :smile:
Wg. mnie jest to łatwa i przyjemna droga co do komunikacji, a szczególnie przydatna dla mnie, jako koordynatora.
Jeśli macie jakieś watpliwości co do nietypowych tłumaczeń, jakieś uwagi lub pytania, to należy to napisać właśnie tutaj!

Nie ukrywam że panuje lekki chaos w naszym poddziale. Również tutaj na bieżąco będe aktualizował listę “folderów” z tłumaczeniami, które zostały już przeze mnie rewizowane i zaakceptowane.
Tych wymienionych w liście poniżej nie zmieniajcie!

Lista zaakcpetowanych translacji:

  • changelog
  • contributing
  • devs–api–contributing
  • devs–api–index
  • devs–forge–contributing
  • devs–forge–debugging
  • devs–forge–index

Nie będę się więcej rozpisywał, bo nie ma takiej potrzeby.
Jednakże mam do Was(translatorów) jeszcze jedną ważną prośbę.
Napiszcie post w tym temacie, że zapoznaliście się czy coś. :stuck_out_tongue:
Będę w ten sposób wiedział, z którymi z Was mogę się komunikować poprzez forum.

Odmeldowuję się! :sunglasses:

5 Likes

Cześć!

Proszę abyście napisali godziny(w Polskim czasie), w których najcześciej jesteście dostępni i tłumaczycie.
Również, co sądzicie o pomysle skromnego serwera TeamSpeak3?

$Jestem dostępny na forum od teraz
$Co do serwera TS to jest już czy to tylko pomysł?
$bo ja jestem może za.
$
$|||Koniec Transmisji|||

Trzeba się wziąć do roboty :smiley:

Co masz na myśli mówiąc robota :wink:

> Teraz tłumaczymy na CrowdIn

I chyba skombinuję nam ten TS

Dobra, więc co wolicie, albo kolega się będzie musiał fatygować z oddzielnym TS, albo mogę załatwić nam oddzielną sekcję(z dostępem tylko dla nas) i rangi na teamspeaku po znajomości. Starzy znajomi z serwerowni minecraft którą prowadziłem jako programista przez 4 lata.

Ja powiem tak ja mam vps co sie kurzy. Ty serwer od kolegów, ale nie wiem czy ma to jakiś sens bo rzadko tutaj wchodzą a coś i tak bym pod opiekę oddał bo licho z czasem mam wejść i pogadać ok ale pilnować to dla mnie za dużo. Jednakże może zachęcił by naszych kolegów serwer minecraft który byźmy później przenieśli na silnik sponge?

BTW tłumaczcie też dłuższe ciągi a nie tylko krótkie zdania z Max 4 wyrazów.

Z racji iż tłumaczenie polskie ma tylko 25% postanowiłem dołączyć do tłumaczy i wziąć sprawy również w moje ręce.

Wszystkim tłumaczącym chciałbym zauważyć że tłumaczenie klas z Javy jest całkowitą (według mnie) głupotą i prosiłbym żeby nikt tego nigdy nie robił (chyba że do wyjaśnienia po myślniku czym jest dana klasa/funkcja).

Przykład: Text Builder
Nie tłumaczcie tego jako „budowniczy tekstu”. Pozostawcie wersję angielską gdyż to właśnie takiej deweloper szuka w kodzie. :wink:

Jeśli ktoś ma swoje zdanie na ten (lub inny) temat to proszę śmiało włączyć się do dyskusji. :slight_smile:

1 Like